|
|
|
|
|
|
| Rotu, sukupuoli | Welsh B, ori |
| Säkäkorkeus, väri | 131 cm, tummanruunikko |
| Syntynyt, ikä | 08.11 2023, Iso-Britannia, 10-vuotias |
| Kasvattaja | Anarchie |
| Omistaja | Scuderia Sierra |
| Koulutustaso | Helppo A / 100 cm, yleispainotus |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisci elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint obcaecat cupiditat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisci elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint obcaecat cupiditat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
|
ISÄ PINES MAMMOTH WELSH B 133 CM RUUNIKKO |
II CANTERBURY WB 132 CM RAUTIAS |
III CONDOVER |
|
IIE CLONYCAVAN | ||
|
IE PINES MAMMUTHUS WB 132 CM TUMMANPUNARUUNIKKO |
IEI WOOLLY MAMMOTH | |
|
IEE PINES FROZEN | ||
|
EMÄ GREENWAY FICKLE GAME WELSH B 130 CM MUSTA |
EI GREENWAY SPARK WB 128 CM MUSTANRUUNIKKO |
EII STRANGER |
|
EIE HAZE | ||
|
EE GREENWAY CAROUSEL WB 133 CM TUMMANRAUTIAS |
EEI HURRICANE | |
|
EEE GREENWAY CRADLE | ||
|
Emälinja: Greenway Fickle Game (1) | ||
| ERJ: 42 sijoitusta (5 voittoa) | ||
| 10.11 2024 | Hemgård 100 cm | 1/60 |
| 11.11 2024 | Hemgård 100 cm | 6/60 |
| 13.11 2024 | Hemgård 100 cm | 5/60 |
| 17.11 2024 | Hemgård 100 cm | 2/60 |
| 02.12 2024 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 2/28 |
| 08.12 2024 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 3/28 |
| 17.12 2024 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 1/28 |
| 20.12 2024 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 2/28 |
| 21.12 2024 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 4/28 |
| 29.12 2024 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 4/28 |
| 13.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 1/50 |
| 24.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 4/50 |
| 25.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 2/50 |
| 03.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 5/50 |
| 03.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 7/50 |
| 06.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 3/50 |
| 07.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 3/50 |
| 08.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 7/50 |
| 09.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 5/50 |
| 10.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 3/50 |
| 11.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 3/50 |
| 12.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 4/50 |
| 13.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 1/50 |
| 13.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 4/50 |
| 16.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 6/50 |
| 17.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 2/50 |
| 19.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 100 cm | 6/50 |
| 03.03 2025 | Lilycove & Lilystar 100 cm | 3/50 |
| 09.03 2025 | Moonhigh Warmbloods 100 cm | 3/50 |
| 11.03 2025 | Lilycove & Lilystar 100 cm | 4/50 |
| 12.03 2025 | Lilycove & Lilystar 100 cm | 6/50 |
| 13.03 2025 | Lilycove & Lilystar 100 cm | 2/50 |
| 14.03 2025 | Moonhigh Warmbloods 100 cm | 7/50 |
| 19.03 2025 | Lilycove & Lilystar 100 cm | 2/50 |
| 20.03 2025 | Lilycove & Lilystar 100 cm | 5/50 |
| 23.03 2025 | Lilycove & Lilystar 100 cm | 2/50 |
| 24.03 2025 | Lilycove & Lilystar 100 cm | 4/50 |
| 25.03 2025 | Lilycove & Lilystar 100 cm | 6/50 |
| 26.03 2025 | Moonhigh Warmbloods 100 cm | 1/50 |
| 04.06 2025 | Brackenvale 100 cm | 3/47 |
| 08.06 2025 | Brackenvale 100 cm | 2/47 |
| 10.06 2025 | Brackenvale 100 cm | 4/47 |
| KRJ: 23 sijoitusta (3 voittoa) | ||
| 12.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus helppo A | 6/50 |
| 23.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus helppo A | 1/50 |
| 27.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus helppo A | 7/50 |
| 29.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus helppo A | 4/50 |
| 29.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus helppo A | 4/50 |
| 03.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus helppo A | 7/50 |
| 09.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus helppo A | 4/50 |
| 16.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus helppo A | 5/50 |
| 18.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus helppo A | 4/50 |
| 02.04 2025 | Stall Fernweh helppo A | 2/50 |
| 02.04 2025 | Stall Fernweh helppo A | 7/50 |
| 05.04 2025 | Stall Fernweh helppo A | 1/50 |
| 13.04 2025 | Stall Fernweh helppo A | 4/50 |
| 18.04 2025 | Stall Fernweh helppo A | 2/50 |
| 21.05 2025 | Stall Fernweh helppo A | 6/40 |
| 22.05 2025 | Stall Fernweh helppo A | 3/40 |
| 24.05 2025 | Stall Fernweh helppo A | 5/40 |
| 25.05 2025 | Breymann Hanoverians helppo A | 3/91 |
| 30.05 2025 | Stall Fernweh helppo A | 5/40 |
| 12.07 2025 | Stall Fernweh helppo A | 2/40 |
| 14.07 2025 | Stall Fernweh helppo A | 3/40 |
| 14.07 2025 | Stall Fernweh helppo A | 3/40 |
| 18.07 2025 | Stall Fernweh helppo A | 1/40 |
|
|
|
|
|
|
|
Ulkoasu © Nikki 2025 Navigaation taustakuva © Pete Fecteau / Subtle Patterns |
Scuderia Sierra on virtuaalitalli Kaikki sivuilla esiintyvät tiedot ovat fiktiivisiä, eivätkä kuvissa esiintyvät paikat, henkilöt tai eläimet liity sivuilla esitettyihin tietoihin. Kaiken materiaalin kopioiminen on kielletty. |